Με έμπνευση τους πορσελάνινους μονωτήρες, που για χρόνια βρίσκονταν ακίνητοι πάνω στα τηλεγραφόξυλα σε ανεμοδαρμένα ύψη…, το earthy βρίσκεται στη γή, έχει αποκτήσει χρώμα, άποψη και θέση… …στο πάτωμα = door stop …σε έγγραφα και χαρτοπετσέτες = press papier …στη βιβλιοθήκη = βιβλιοστάτης …στο mega επιτραπέζιο = πιόνι διαστάσεις: Ø 8 x 11 Y εκ. υλικό: τσιμέντο, ακρυλική βαφή χρώματα: κόκκινο, κίτρινο, πορτοκαλί, φούξια, μπλε, πράσινο ανοιχτό, πράσινο παπαγαλί, τυρκουάζ, μωβ. Αγορά
earthy
![](https://www.acdesign.gr/wp-content/uploads/earthy-01.jpg)
![](https://www.acdesign.gr/wp-content/uploads/earthy-02.jpg)
![](https://www.acdesign.gr/wp-content/uploads/earthy_21.jpg)
![](https://www.acdesign.gr/wp-content/uploads/earthy-04.jpg)
![](https://www.acdesign.gr/wp-content/uploads/earthy-05.jpg)